Отзывы

Оставить отзыв
 1. Велике дякую за розуміння і ставлення до клієнтів . Заказував 3 комплекти літьнього спецодягу , все підійшло , якість пошиву і матеріал на вищому рівні . РЕКОМЕНДУЮ .

 2. Наше предприятие заказывало зимние курточки, остались очень довольны качеством, сроками поставки. На данный момент готовим новый заказ. Настроены на долгосрочное сотрудничество.

 3. Нещодавно наше прідприємство придбало вашу продукцію, а саме зимові комплекти. В цілому ми залишилися задоволені якістю співпраці з представником компанії Євгенієм на стадіях підписання договору, обговорення замовлення, вирішення питань, щодо пошиву, підбору тканини, розміру та вигляду логотипа, а також термінів надходження товару.
  З, повагою, ТОВ “Укрелеваторпром”

 4. Добрый день! В этом году сотрудничали с Вами. Нам очень понравилась Ваша продукция. А самое главное понравилось отношение менеджера, всегда шел нам на встречу и во всем помогал. Надеюсь на дальнейшее сотрудничество.

 5. Доброго дня.
  З Вашим підприємством та його продукцією познайомились зовсім випадково, переглядаючи пропозиції компаній. В першу чергу зацікавило те, що Ви є підприємством, яке не займається лише продажем продукції інших виробників, а і самостійно виготовляє спецодяг. При першому спілкуванні з Євгенієм Дерев`янченко, представником компанії, ще більше впевнився, що не помилився обравши Вас. В подальшому, спільно з Євгенієм вирішували питання пошиву, підбору тканини, кольору і т.д. На наше прохання щодо скорочення термінів надходження продукції – нам пішли на зустріч і виконали усі наші побажання. Крім цього було надано, під чесне слово, зразки продукції з різних видів тканин. Іншими словами, я особисто, а також наше підприємство в цілому вдячне Вам та Вашим працівникам. До наступної співпраці.
  Дякую.
  з повагою, Олександр Борисенко
  інженер з ОП ТОВ “Біогазенерго”

Оставьте свой отзыв:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*