Отзывы

Оставить отзыв
 1. Наше предприятие заказывало зимние курточки, остались очень довольны качеством, сроками поставки. На данный момент готовим новый заказ. Настроены на долгосрочное сотрудничество.

 2. Нещодавно наше прідприємство придбало вашу продукцію, а саме зимові комплекти. В цілому ми залишилися задоволені якістю співпраці з представником компанії Євгенієм на стадіях підписання договору, обговорення замовлення, вирішення питань, щодо пошиву, підбору тканини, розміру та вигляду логотипа, а також термінів надходження товару.
  З, повагою, ТОВ “Укрелеваторпром”

 3. Добрый день! В этом году сотрудничали с Вами. Нам очень понравилась Ваша продукция. А самое главное понравилось отношение менеджера, всегда шел нам на встречу и во всем помогал. Надеюсь на дальнейшее сотрудничество.

 4. Доброго дня.
  З Вашим підприємством та його продукцією познайомились зовсім випадково, переглядаючи пропозиції компаній. В першу чергу зацікавило те, що Ви є підприємством, яке не займається лише продажем продукції інших виробників, а і самостійно виготовляє спецодяг. При першому спілкуванні з Євгенієм Дерев`янченко, представником компанії, ще більше впевнився, що не помилився обравши Вас. В подальшому, спільно з Євгенієм вирішували питання пошиву, підбору тканини, кольору і т.д. На наше прохання щодо скорочення термінів надходження продукції – нам пішли на зустріч і виконали усі наші побажання. Крім цього було надано, під чесне слово, зразки продукції з різних видів тканин. Іншими словами, я особисто, а також наше підприємство в цілому вдячне Вам та Вашим працівникам. До наступної співпраці.
  Дякую.
  з повагою, Олександр Борисенко
  інженер з ОП ТОВ “Біогазенерго”

Оставьте свой отзыв:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*