Спецодяг повинен відповідати вашій професії

Гарний і якісний спецодяг повинен відповідати певним критеріям і нормам:

  • Максимальний захист від ризиків на конкретному об’єкті промисловості або будівництва;
  • Дотримання норм і правил про охорону праці;
  • Зручна експлуатація, яка не обмежує руху працівникам і не створює дискомфорту протягом 8-12 годин зміни;
  • Довговічність, збереження захисних властивостей після багаторазового прання або хімчистки;

Для застосування у різних галузях виробництва і у різні пори року спецодяг випускається у відповідних тканинах і моделях. Наприклад, куртки, штани, фартухи і халати, комбінезони і напівкомбінезони, утеплені і легкі варіанти, головні убори, рукавички, спецвзуття, інше.

Наприклад, спецодяг та спецвзуття, котрі будуть використовувати на хімічних підприємствах, повинні мати високу стійкість до кислот, лугів та інших небезпечних реагентів.

Будівельний спецодяг повинен бути міцним, повітропроникним, стійким до розривів та інших механічних пошкоджень. При цьому, зимовий спецодяг має спеціальне утеплення – шар з флісу або шар синтепону, який зберігає тепло.

Працівникам нафтогазового комплексу та інших робітників, пов’язаних з вибухонебезпечними речовинами, обов’язково потрібен спецодяг з антистатичними властивостями, а також з металізованими нитками для відводу статичних зарядів. Для автосервісу актуальні предмети спецодягу з маслостійким і водовідштовхувальним просоченням, які не реагують на паливно-мастильні матеріали і не пропускають воду.

Оставьте свой отзыв:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*