Наше виробництво

Компанія «Бреві» працює на ринку виробництва спецодягу вже більше 10 років. За цей час ми набули величезного досвіду, і зрозуміли, що саме потрібно клієнту. Ми точно знаємо, як допомогти підібрати такий робочий одяг, який буде відповідати всім вимогам, і підходити саме Вам.

 

IMG_2575-3

 

Компанія «Бреві» має власне швейне виробництво, а це означає, що нам по плечу продукція будь-якої складності, і, при цьому, контроль якості буде забезпечений.

IMG_2592-3

 

Багато хто думає, що виробництво спецодягу в промислових масштабах це нудний конвеєр з пошиття сірих і безликих роб. Та це не так! Це теж, свого роду, мистецтво. У цій статті ми відкриємо лаштунками нашого цеху і ознайомимо Вас з серцем Компанії «Бреві».

 

IMG_2597-3

 

Виробництво починається з моделювання та розробки конструктором, або, якщо хочете, художником ескізу моделі. При цьому, паралельно вирішуються питання функціональних і декоративних елементів майбутнього швейного продукту, а також поєднання кольорів, підбору тканин, характеристики яких найкраще підійдуть моделі, що розробляється. Саме на цьому етапі і народжуються ті вироби, які Ви бачите у нас в каталозі.

 

IMG_2598-3

 

До слова, компанія «Бреві» надає своїм клієнтам унікальну можливість відчути себе конструктором-технологом і внести зміни в обрану модель відповідно до особистих або виробничими вимогами. Ми даємо Вам повну свободу у виборі функціональних, декоративних елементів складових крою, кольору, і тим самим, не обмежуємо Ваш вибір тільки стандартними моделями.

 

IMG_2608 - 3

 

Після того, як ескіз майбутнього виробу готовий, він передається у розкрійний цех, де конструктор-технолог у співпраці з майстрами з розкрою проводять розрахунки, і, виходячи з них, будують лекала. Саме лекала складають основу у створенні продукції, так як вони дозволяють втілити ескіз в життя.

 

IMG_2629-3

 

Проміжний процес, між роботою розкрійного цеху і швейного цеху, є етап нанесення на спецодяг Вашого логотипу, назви підприємства, прізвищ працівників та інших необхідних написів у вигляді вишивки або шовкографії. Якщо Ви хочете, щоб Ваша уніформа говорила сама за себе, а Ваше підприємство було впізнаваним, то не варто виключати цей важливий момент при замовленні спецодягу.

IMG_2646-3

 

Після того як виготовлений крій відповідно до лекал, можна приступати безпосередньо до збирання пазла з фігурних деталей тканини, тобто до пошиття. Швейний цех відповідає за те, щоб все заготовлені елементи перетворилися на витвір швейного мистецтва. На цьому етапі рукава пришиваються до пройми, кишені до основи, а змійки і гудзики займають відведені для них місця.

 

IMG_2651-3

 

На кінцевій стадії до виробу пришиваються ярлики, на яких коротко викладена вся необхідна інформація, а саме сфера рекомендованого застосування, тип і склад тканини, догляд, розмір і дані про виробника. Після цього, продукція прасується, складається і пакується для відправки. І ву а ля! Наше творіння готове потрапити в руки свого господаря.

 

На перший погляд все це легко і просто, але всього один костюм, починаючи з задумки, конструювання та закінчуючи останньою пришитою ґудзиком – це колосальна праця наших майстрів швейної справи та співробітників Компанії «Бреві» в цілому!